Nanotehnoloogia — pikaajaline kaitse

Nanotehnoloogia tegi tööstuses sügava läbimurde ja praegusel hetkel kasutatakse seda nii töökodades kui ka majapidamistes. Selle kasutamine on praktiliselt piiritu ja TÜV-i poolt tõestatud efektiivsus räägib iseenda eest: tavalise puhastuse efekt, saastamise taseme alanemine, vihma või lumesadu ajal nähtavuse parandamine, vastupidavus ja kaitse külmumise eest, putukate kleepumise vältimine jm.


Nanomäärded võtavad globaalsel tasemel esimese koha teiste analoogiliste määrete kõrval. Nad kaitsevad väärtuslikku pinda ja võimaldavad vältida mustuse kleepumist (isepuhastamise efekt). Kõiki määrdeid prooviti tuhandetel pindadel ja nad demonstreerisid oma kvaliteeti igasuguste ümbritseva keskkonna mõjude puhul, nagu vihm, lumi, päike ja samuti ekstreemsed temperatuurid.


Terav nähtavus isegi tugeva vihma ajal, säravad värvid, läikivad rattad, säravad vannitoad, tekstiili ja paljude teiste materjalide veepidavus ei ole enam probleemiks tänu kerge puhastuse efektile.


Iga komplekt sisaldab spetsiaalseid puhastuseks mõeldud vahendeid ja nanomääret töödeldatava pinna jaoks, aga samuti käsna ja salvrätikuid, mis on vajalikud puhastamiseks ja poleerimiseks, nanokatte efekti säilitamiseks mõeldud konserveerimise vahendeid ja samuti pinna töötlemise täpsemaid juhiseid.