Universaalne nanomääre

TOOTEOMADUSED

Universaalne määrdematerjal tagab äärmiselt efektiivse antifriktsiooni barjääri liikuvate detailide vahele. See efekt saavutati tänu spetsiaalselt välja töötatud nano automatiseeritud kobarale, mille tähtsamaiks omaduseks on kõrgeim kaitse kulumise ja ärahõõrdumise vastu.

 

EELISED

Moodustab eriti vastupidava määrdekihi; on väga hästi kasutatav kõrge rõhuga tingimustes; hüdrofoobne; surub niiskuse välja; kõrge adhesioon (väga veniv ja kleepuv materjal); sobib kõige paremini pikaaegseks kasutamiseks; pikendab märkimisväärselt nende detailide eluiga, mis on selle vahendiga töödeldud; kõrge kaitse kulumise ja ärahõõrdumise vastu; eriti efektiivne vahend detailide kulumise ja enneaegse läbitöötamise vastu.

 

KASUTUSALAD

Ketimehhanismid, trossid, (keerlevad) silindrid, detailid, mis toetuvad laagritele, suunavad, sisemised mehhanismid, hammasrattad, ühenduskohad, ühendusplaadid, haakumise mehhanismid, sidurikettad, silmused, tihendav rõngas, trossiline piduri ülekandeseade, fiksaator, lukud jne.

 

KASUTAMINE

Enne kasutamist korralikult loksutada, detailid, millele vahendit peale kantakse, tuleb hoolikalt puhastada. Peale seda kanda vahend ühtlaselt sellele kohale/detailile ja veidi aega oodata, et vahend kinnituks eriti efektiivselt pinnale.

 

TAARA SUURUSED

500 ml / Art.-No.: 2971